אודות

אתר פוקסר הוקם בשנת 2018 על ידי צוות העוסק בתחום המסחר האינטרנטי מאז שנת 2012.

הצוות מכיל מקצוענים המתמחים באתר אמזון מזה שנים משני צידי המתרס - הן בעלי חנויות באתר Amazon המכירים את האתר לעומק ונגישים למידע שלא חשוף לכל והן מומחי רכישות באינטרנט המכירים לעומק את תהליך הרכישה באינטרנט על כל צדדיו.

מטרת האתר הינה לעודד צרכנות נבונה אשר אינה מוטה כלפי מותג כזה או אחר (שלא כמו אתרים \ רשתות שיווק אחרים בארץ), על ידי שיתוף מידע אמין של גולשים אמיתיים, כמו כן לאפשר לציבור הרוכשים באינטרנט לחלוק מידע, מבצעים אשר נתקלו בהם, קופונים, טיפים, חוות דעת על מוצרים וכל אשר עולה על רוחם.

אתם הכוח

בשבילנו, הגולשים הם הכוח המניע את פוקסר. ההרשמה בחינם ופתוחה לכולם - אתם יכולים לעזור לבנות ולתמוך בקהילה על ידי מספר צעדים פשוטים:

*שיתוף - שיתוף הדילים לחבריכם יעודד גם אותם להשתתף ולחלוק מנסיונם.

*טיפים - מאחר וקהילת האתר מורכבת מגולשים אשר באים מרקע שונה, ישנו מאגר עצום של ידע, נסיון והכרת המוצרים השונים.

*חוות דעת על המוצרים המפורסמים באתר - כל מוצר אשר מפורסם באתר מכיל איזור לתגובות על מנת להקל על הגולשים ברכישת המוצר.

ציידי דילים

צוות האתר מורכב מהמנוסים ביותר בתחום איתור המבצעים באינטרנט, דבר אשר אולי נשמע פשוט אך אין זה כך, שכן המבצעים הטובים ביותר הם אלו אשר לא יודעים עליהם.

-למה? ובכן, ככל שמבצע יהיה פופולרי יותר ויחשף ליותר גולשים ברחבי האינטרנט - כך גדל הסיכוי שיגמר מהר יותר ואין דבר מעצבן יותר מאשר לראות בדיוק את מה שרצית, אבל מאוחר מדי.

נתקלתם במבצע ? תחשבו על חברי הקהילה אשר היו שמחים לדעת עליו ופרסמו אותו בהקדם על ידי "הוספת דיל" באתר. כמובן שמומלץ לפרט מדוע המבצע אטרקטיבי וכל מידע אחר אשר עשוי לעזור לחברים.

מה האתר מרוויח ( מה אתם מרוויחים! )

אתר פוקסר מפנה את גולשיו אל אתרים אחרים אשר מציעים מוצרים שונים למכירה. הפניה זאת עשויה להכיל קוד "אפיליאציה" מזהה של האתר, אשר יתגמל את האתר בגין רכישת המוצר.

תגמול זה אינו בא על חשבונכם! התגמול הנ"ל מגיע ישירות מן האתר השותף ואינו משנה אפילו במעט את מחיר המוצר המוצג באתר אם הייתם מגיעים אליו בדרך אחרת.

המטרה הינה לנסות ולהחזיר ולו במעט את ההוצאות הנלוות בתפעול האתר, זמן וכוח האדם הדרוש לכך - " WIN - WIN "

 

x